...........SİHİR SENSİN STYLE...........

Herşeye rağmen hayata güzel bakmak gerekli bence! hayat bize ne istediğimizi ne de hakettiğimizi vermiyor olsada yaşamaya değecek kadar sürprizlerle dolu olduğunu bilmekten asla kendimi alamıyorum çünkü ben kendimi ve hayatı herşeye rağmen inanın çok seviyorum...hayat kalleşliklerle de dolu olsa öyle insanlarlada yaşansa buna alışmak gerekli diyorum..Hayata küsmek kızmak değ,il sevdiklerimizi ve bizi sevenlerimizi yanımıza almak ve onlara bu hayatın tadını her geçen gün' hayatın kalleşlerine' isyan edercesine yaşamak ve bence sihir her zaman bizde ve unutmayalım ki her acıdan sonra yeni bir umut doğar bizim yarınlarımıza...Sihir Sensin ve hep böylede kalmalısın!

BEN HEP BÖYLEYİM NEDENİM VAR ÇÜNKÜ:NEFES ALMAK,HİSSETMEK,DUYMAK,GÖRMEK,DOKUNMAK,YAŞLANMAK,Y AŞATMAK,ÜRETMEK VE EN YAŞANILASI DEĞERDE ANNE OLMAK...
Benim gibi düşünen tüm arkadaşları umut dolu yarınlar mı bizi bekler yoksa biz umut dolu yarınlarımı bekler?


24 Şubat 2010 Çarşamba

EL EMEKLERİMİZ..... tüylü avize başlığı kızıma....


shrsensnstyle-blog.com

BU kırmızı üzerinde uğur böcükleri olan abajuru kızımın isteği üzerine herşeyi pembe olduğu için pempe tül ile kaplayıp yapıştırdım sonra da üzerine ponpon peluş ve beyaz peluşla şerit geçtim çokta şık oldu odamıza da uydu!
tavsiye ederim hamarat becerikli bayanlar!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder